Feliratkozás hírlevélre:
 

MAI AJÁNLAT:
Speciál!
3 nap a Balatonnál
Bőséges reggelivel
3 nap a Balatonnál
-41%
Eredeti ár:
29 800 Ft
Kedvezményes ár:
17 500 Ft
Hátralévő idő:
Vásárlások száma:
0
Részletes infók az ajánlatról:
legfontosabb infók:
 • Hotel Aeroport***, Ságvár
 • 3 nap, 2 éjszaka szállás 2 fő részére
 • Ellátás: bőséges reggeli 
 • Elhelyezés standard szobában
 • PLUSZ+: 2 éven aluli gyermekének ingyenes a részvétel
 • PLUSZ+: Wifi használat a hotel halljában
 • PLUSZ+: Ingyenes parkolás
 • TIPP!: Ságvár Balaton közeli település, így bátran ajánljuk számodra, ha vízparti kikapcsolódásra vágysz!
feltételek:
 • Felhasználható: 2017. szeptember 3-ig a szabad kapacitás függvényében, vasárnapi vagy hétfői keddi vagy szerdai érkezéssel. Kivéve: ünnepek, úszó EB, fesztiválok. Hétvégi felár 4000Ft/csomag (péntek és vagy szombat éjszaka)
 • Az utalvány szabad helyek függvényében használható fel, ezért kérünk, hogy szállásod időben foglald le!
 • Időpontot közvetlenül a szállodával tudsz egyeztetni: 06 (84) 380 046; aerohot@mail.datanet.hu
 • Több utalványt is vásárolhatsz!
 • IFA mentes
részletes infók:

Ságvárról:

Ságvár Siófoktól délre, az M7-es autópályától mindössze 5 km-re, a Szekszárd felé vezető 65-ös főút mellett terül el. Itt találkozik a Mezőföld és a Somogyi-halomvidék, melynek első dombjai félkörbe veszik a falut, oldalaikon hívogatnak az ízes szőlőt, gyümölcsöt termő ültetvények között található boros pincék, hétvégi házak. Árnyas erdői vadászatra, kirándulásra csábítanak. Csaknem 20.000 éve rénszarvasvadászok táboroztak ezen a tájon, római katonák lábnyomát őrzik az utcák, a dombok oldalán már ebben az időben termett a szőlő, melynek borából a hajdani királynék asztalára is került.

A környékbeliek büszke faluként emlegetik Ságvárt. Mire is lehet büszke? A múltjára feltétlenül, a jelenére kétségkívül és reméljük, hogy az elkövetkezendő generációk is büszkén mondhatják majd magukról: Ságvár az otthonom!

Büszkék vagyunk továbbá községünk kulturális életére is, melynek motorjai a civil szervezetek. Minden évszakban több különböző rendezvénnyel várják az érdeklődőket. Nyáron teljesítménytúrák keretében mutathatjuk meg a messziről érkezőknek, hogy milyen szép tájak is vannak itt Somogyországban.

Honlapunk a civil szervezetek működését és programjait, a helyi kulturális életet és községünk látnivalóit, büszkeségeit hívatott bemutatni.

Nevezetességek:

 • Római katolikus templom (Munkás Szent József)
 • Református templom
 • Romkert 
 • Nepomuki Szent János-szobor
 • I. világháborús emlékmű
 • II. világháborús emlékmű
FELHASZNÁLHATÓ:
2017. szeptember 3-ig
FIZETÉSI MÓDOK:
Banki átutalás
Banki készpénzbefizetés
Bankkártya
GYEREKKEDVEZMÉNY:
-
ITT TALÁLOD:
8654 Ságvár, III. utca 11-12

A hotel weboldala:
-
TEGNAPI AJÁNLAT:
Külföld
6 napos relax Olaszországban
Félpanziós ellátás
6 napos relax Olaszországban
-50%
Eredeti ár:
319 800 Ft
Kedvezményes ár:
159 900 Ft
Hátralévő idő:
Vásárlások száma:
7
Részletes infók az ajánlatról:
legfontosabb infók:
 • Hotel Parigi****, Bibione, Olaszország
 • 6 nap / 5 éjszakés pihenés 2 fő részére
 • Ellátás: Félpanziós ellátás: Büféreggeli, 4- fogásos menü vacsorára
 • Elhelyezés: Kétágyas szobában. A Hotel Parigi szobája hűs oázis egy hosszú tengerparti napsütéses nap után. Minden szoba tágas és nagyon világos, tengerre néző erkéllyel, SAT-TV- vel, légkondicionálóval, telefonnal, minibárral, wifivel, valamint fürdőszobáva,l zuhanyzóval
 • PLUSZ+: Kültéri medence nyugágyakkal
 • PLUSZ+: Napozóterasz nyugágyakkal
 • PLUSZ+: Hotel strand: szobánként 1 napernyő, 1 nyugágy, 1 pihenőszék (az időjárástól függően, kb. május közepétől szeptember végéig)
 • PLUSZ+: Fitnessterem és pezsgőfürdő
 • PLUSZ+: Kerékpárkölcsönzés
 • PLUSZ+: WiFi használat
 • PLUSZ+: Parkoló
 • TIPP!: Fedezd fel Bibione-t!
feltételek:
 • Felhasználható: 2018. április 28- június 17., valamint szeptember 9- október 23. között a szabad helyek függvényében, kivéve ünnepnapokon
 • A tőlünk vásárolt utalványt voucherre kell váltanod. Kérünk küld el rendelési illetve ellenőrző kódod, a szálloda nevét, neved (vagy a megajándékozott nevét) valamint a teljes címet a hotelvoucher@t-email.hu címre. Ez alapján kerül kiállításra e-vouchered, melyen szerepel a foglaláshoz szükséges egyedi kódod és szálloda elérhetősége. A fel nem használt voucher a vásárlástól számított 14 napon belül indoklás nélkül lemondható
 • Információhotelvoucher@t-email.hu
 • Időpont egyeztetés közvetlenül a Hotelnél lehetetséges: info@parigihotel.it
 • Az utalvány szabad helyek függvényében használható fel, ezért kérünk, hogy a szobát időben foglald le!
 • Több utalványt is vásárolhatsz!
részletes infók:

Bibione szivében néhány lépésre a strandtól és a virágokkal ékesített strandpromenádtól a 4*- os Hotel Parigi, ahol a nyaralás felejthetetlen élményt nyújt.

 Reggeli: gazdag büféreggeli sokféle édes étellel, gyümölccsel és exklusive kávéval a bárból, hogy jól kezdődjön a nap. A mediterrán tradició: a tenger ízei, az olasz konyha, és az eredetiség, ahogy az alapanyagokat és a szezonális finomságokat összeválogatjákk ügyelve a minőségre és egészségességre, ezek az elvek inspirálják a konyhát.

Egy elsőosztályú fürdőhelyen, mint Bibione, a halátelek, friss zöldségek, gyümölcsök és
házilag készített édességek nagy választéka sem hiányozhat.

FELHASZNÁLHATÓ:
1 év
FIZETÉSI MÓDOK:
Banki átutalás
Banki készpénzbefizetés
Bankkártya
GYEREKKEDVEZMÉNY:
-
ITT TALÁLOD:
Via Acquario, 24, 33054 Bibione VE,

A hotel weboldala:
http://www.parigihotel.it/en/
Döntsd el te, hogy mi legyen a holnapi ajánlat!
1
Balatoni feltöltődés
32% Ez kell!
2
Harkányi kikapcsolódás
26% Ez kell!
3
5 nap wellness
42% Ez kell!